Kayıt Sayfasına Hoşgeldiniz
Giriş Sayfasına Hoşgeldiniz
Şifrenizi mi unuttunuz?
Revani Tatlısı Nasıl Yapılır
content_300
Revani Tatlısı Nasıl Yapılır
29
Ağu

Adını bile duyduğumuzda dudaklarımız sulanıyorsa hemen mutfağa geçmeye hazır olun beyler bayanlar. Tarif olarak Revani Tatlısı Nasıl Yapılır makalemizde bulabileceksiniz.

Kaç kişilik revani için ne kadar şerbet hazırlanmalıdır? Şerbet nasıl kaynatılır? Şerbetin kıvamı nasıl olmalıdır? Şerbete limon konur mu? Limon ne zaman konur? Şerbet revaniye sıcakken mi katılır, soğutulduktan sonra mı? Revani hamuru için gereken malzemeler nelerdir? Revani hamuru nasıl yapılır? Revani hamuru için malzemeler hangi sırayla karıştırılır? Revaninin yumurta kokmaması için hamurunu hazırlarken yumurta nasıl kullanılabilir? Mikserle mi karıştırılır elle mi karıştırılır? Revani hamurunun kıvamı nasıl olmalıdır? Kıvamının yerinde olduğunu nasıl anlarız? Revani nasıl bir kapta pişirilmelidir? Hamuru koymadan önce kabı yağlamak gerekir mi?

Revani kaç derecede, kaç dakika pişirilir? Revaninin piştiği nasıl anlaşılır? Revani hamuru piştikten sonra soğutulup mu şerbetlenir, sıcakken mi? Revaninin şerbeti sıcak mı olmalıdır, soğuk mu? Revaninin şerbeti eşit olarak emmesi için nelere dikkat edilmelidir? Revaninin üzerine fıstık, ceviz vs. konur mu? Revani nasıl servis edilebilir? Revaninin şerbetini hazırlarken nelere dikkat etmeliyiz? Nasıl bir yağ kullanırsak revani daha lezzetli olur? Revaninin yumurta kokmaması nasıl sağlanır? Yumurta kokusunun az olması için hamurunu hazırlarken ne yapabiliriz? Fırına atılan revaninin pişip pişmediği nasıl anlaşılabilir? Kürdan testi nasıl yapılır? Revani nasıl şerbetlenmelidir? Revani sıcak mı soğuk mu servis edilir?

Yazı Hakkında Hiç Yorum Yapılmamış
Çok Okunanlar
Son Yorumlar
ben yazıyı okumaya başlamadan önce belirli bir ücret belirteceksiniz diye düşünmüştüm.ortalama fiyat ne kadar oluyor acaba?
benimde saçlarım çok dökülüyor ne yaptıysam çare bulamadım bunun bir ilacı yok mu nolur yardım edin pisikolojim çöktü yaa
bakın arkadaşlar bu denilenlerin hepsi hikaye yemeği zor buluyoruz birde seçim'mi yapacağız bu yazılanlar türkiyedeki 7 milyon zengin için yazılmış ben geriye kalan 63 milyonun içindeyim anlıyormusunuz yani kısaca bıraktım deyin ve kendinize güvenin ayrıcada ne bulduysanız yiyin ağzınız boş kalmasın ve sigara içenlerden uzak durun yaklaşık 1 ay sonra durum nerdeyse normale döner sonra ister diyet yapın ister hiç yemek yemeyin AMA BIRAKMANIN TEMELİNDE BEYNİNİZDE BİTİRMEK YATIYOR.
Bu makalenizi çok begendim hemen denemek istiyorum kakao yağı cok güzeldir.
Keşke daha uzun bilgiler sunsaydınız. Ama yine de tşk ederim, az da olsa işime yaradı.