Kayıt Sayfasına Hoşgeldiniz
Giriş Sayfasına Hoşgeldiniz
Şifrenizi mi unuttunuz?
dolar fiyatı
2 Liradan Dolar Almak
Dolar bugünlerde %1,62 lik ivme ile şu sıralar 2,06 seviyesinde arkadaşlar. ABD nin suriye ye olası müdahale bilgileri doların daha da artmasına neden olacaktır. doların seviyesi, dolar fiyatı, doların yükselişi Bugünlerde dolar aldı başını gidiyor ve gün itibari ile 2 tl yi aşmış durumda uzmanlara göre anlık olarak dolar alışverişi yapılabilir ancak uzun süreli elinizde tutmamanızda fayda olacak.   Geçen hafta borsa dipleri boyladı, dolar 2 liraları zorladı, Merkez Bankası müdahaleleri çaresiz kaldı. ABD’nin Merkez Bankası konumundaki Fed, gelişen pazarlardaki dalgalanmaları seyretti, gelen iyi ve kötü verileri sepetine koydu,...
28 Ağustos 2013 Devamını Oku
Çok Okunanlar
Son Yorumlar
Galatasaray Fenerbahçe. Galatasaray Fenerbahçe 0 0. Galatasaray Fenerbahçe 0 0 Maç Özeti. Galatasaray Fenerbahçe 0 0 Maçın geniş özeti. Galatasaray Fenerbahçe 0 0 özet. Galatasaray Fenerbahçe 0 0 özet izle. Galatasaray Fenerbahçe 0 0 izle.
Görüntülü cihazların derinlikleri dedektör den çok fazla ve ölçülebilirdir. Toprak altında herhangi bir faklılığa çarpan sinyaller cihazın içindeki gelişmiş yazılım vasıtasıyla 3 boyutlu görüntüye çevrilir. GEOMEKATRON modellerinin çeşidine göre ölçülebilen derinlikten 2 veya 3 boyutlu görüntü almak mümkündür.
Yatak odası tasarımları ile ilgili olarak italyan modeller çok hoşuma gidiyor. Sade ve bir o kadar da zarif olmalı benim için.
Bu zayıflama önerisini değerlendirmek istiyorum fakat dikkatimi çeken nokta şu oldu "alabildiğince su" bunun kıvamı tutturma ayarı ya da belli bir noktada durdurması gerekmez mi? İnşallah faydalı olur ilginize teşekkür ederim. :)
gerçekten zara denilince saygı duymak lazım harika ürünler var